Zapněte prosím JS
img

Tým Sébastien Loeb Racing testuje v USA RZR Pro R Factory

23. 11. 2023
Pár týdnů před startem 48. ročníku Rallye Dakar, který se pojede v lednu příštího roku v Saúdské Arábii, odletěli dva piloti SSV z týmu Sébastien Loeb Racing, Xavier de Soultrait a Florent Vayssade do Minnesoty, aby v sídle Polaris Factory Racing Teamu otestovali RZR Pro R Factory. Tým Polaris Factory Racing přivítal dakarské závodníky a předvedl jim RZR Pro R Factory, SSV, se kterým tým Sébastien Loeb Racing bude závodit na Dakaru 2024, a také představil inženýrský a vývojový tým, který za ním stojí.
Přečíst celý článek
img

Polaris RANGER XP Kinetic přijíždí k českým prodejcům

13. 11. 2023
Po dlouhém očekávání začaly v těchto dnech k prodejcům po celé Evropě přijíždět první kusy zcela nových plně elektrických užitkových terénních vozidel RANGER XP Kinetic. Modely homologované speciálně pro evropské trhy se vyrábí ve výrobním závodě společnosti Polaris o rozloze více než 33 000 metrů čtverečních v polském Opole – první továrně Polaris postavené na výrobu terénních vozidel mimo Severní Ameriku – přičemž výroba plně elektrického modelu se zde rozběhla letos v srpnu.
Přečíst celý článek
img

Nová generace modelu RZR XP právě přijíždí

1. 6. 2023
Nový Polaris RZR XP, představený na začátku letošního roku, je nejnovější evolucí nejprodávanějšího sportovního side-by-side. Jeho základním stavebním prvkem a posláním je inspirovat jezdce k vyjížďkám za zážitky s rodinou či přáteli. V průběhu léta Polaris RZR XP přijede do dealerství po celé Evropě, na Středním Východě a v Africe, takže noví majitelé mohou vyrazit za dobrodružstvím do přírody ještě letos.
Přečíst celý článek
img

Polaris Ranger 570 EPS Hunter SE

22. 5. 2023
Ranger 570 EPS Hunter SE, dokonalý společník pro práci i zábavu, je dostupný v barevné variantě Polaris Pursuit Camo s elektrickým posilovačem řízení (EPS) a výkonným motorem ProStar 570. S cenou od 421 990 Kč včetně DPH přiváží tento stroj skvělý výkon, maximální pohodlí, perfektní jízdní vlastnosti a velkorysé úložné prostory, které ocení myslivci či sportovní lovci a nejen oni.
Přečíst celý článek
img

Král všech pouští: speciálně navržené závodní UTV Polaris RZR Pro R Factory

2. 5. 2023
Už jste měli možnost si prohlédnout první účelově postavené závodní UTV od Polarisu? RZR Pro R Factory vychází z oceňovaného podvozku RZR Pro R a je speciálně navrženo tak, aby se mu dařilo v náročných podmínkách závodů v otevřené poušti, a představuje tak výkonný základ pro závodní tým Polaris Factory Racing, jež se skládá z talentovaných jezdců, jako je například Austin Weiland, Brock Heger a Cayden MacCachren.
Přečíst celý článek
img

Připravte se na další misi: Polaris Sportsman 570 EPS v edici Military Tan

25. 1. 2023
Polaris představuje novou edici své nejprodávanější řady ATV Sportsman 570 pro rok 2023 s označením Military Tan, která je připravena na všechno, co vaše další mise bude vyžadovat. Edice Sportsman 570 Military Tan, inspirovaná taktickými vojenskými vozidly Polaris, která jsou měřítkem ultralehké mobility pro vojenské organizace po celém světě, se vyznačuje stejným klasickým, ale decentním barevným provedením Military Tan – barvou exkluzivně dostupnou pro zákazníky Polaris v Evropě, na Středním Východě a v Africe. V kombinaci s pružinami lakovanými v odstínu Titanium Metallic a 14palcovými matně černými hliníkovými koly s 26palcovými pneumatikami CST má edice Sportsman 570 EPS Military Tan agilní a odvážný vzhled s nezpochybnitelným stylem.
Přečíst celý článek
img

Sněžné formule jedou až 190 km/h. Skútr není motorka, musí se to na něm umět.

4. 1. 2023
Legendární automobilový závodník Ken Block tragicky zahynul na sněžném skútru, který se na něj převrátil. Leckomu připadá zvláštní, že matador, proslulý šílenými kousky za volanty, řídítky a kniply, zahynul při „banální“ jízdě, ale ti, kdo s opravdu silnými sněžnými skútry mají zkušenosti, vědí, že zvládnout je není jen tak. Pravověrné sportovní skútry jsou totiž superrychlé a radikální „bestie“, s nimiž se dá vyrazit mimo cesty do hlubokého sněhu a skákat mezi stromy.
Přečíst celý článek
img

SÉBASTIEN LOEB RACING A POLARIS SPOJÍ SÍLY V PĚTILETÉM RALLYOVÉM PROGRAMU

7. 11. 2022
SPOJENÍ ZKUŠENOSTÍ A LEGENDÁRNÍHO JMÉNA Divize Polaris Off-Road Vehicles a tým devítinásobného mistra světa v rallye WRC Sébastiena Loeba s potěšením oznamují novou spolupráci v disciplíně plné vášní a sportovního dobrodružství. Rallye je jednou z hlavních disciplín Sébastiena Loeba, ale byla také výzvou pro spoluzakladatele týmu Dominique Heintze, který začínal závodit na motocyklu v roce 1986. Rozhodnutí pracovat na projektu s ambiciózními cíli zrálo již mnoho let a pro příštích pět let se alsaský tým rozhodl zavázat této nové výzvě právě se značkou Polaris.
Přečíst celý článek
img

Pražská záchranka má ve vozovém parku nového parťáka

14. 10. 2022
Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy má ve vozovém parku nového pracanta. Je jím čtyřkolka Polaris Ranger XP 1000 EPS. Zvládne projet úzkými uličkami i těžko prostupným terénem. Vozový park pražské záchranky se rozrostl o nového parťáka. Variabilní čtyřkolka Polaris má sílu 68 koní a uhánět dovede až 90 kilometrovou rychlostí. Čtyřkolka Polaris patří k nejvýkonnějším strojům ve své kategorii. A právě díky své síle a velikosti dokáže zdravotníky dopravit k pacientům i do těžko prostupných míst.
Přečíst celý článek
img

Výhradně dámský tým úspěšně dokončil Polaris Outlanding Project 2022 na Islandu

12. 10. 2022
Na akci zaměřené na motivaci žen zastupovalo Polaris šest jezdkyň z Francie, Německa, Španělska, Švédska a Spojeného království, všechny se společnou vášní pro přírodu a dobrodružství. Nebyla to však jen expedice, která měla předvést schopnosti side-by-side strojů Polaris v tomto drsném prostředí; byla to šance inspirovat ostatní jezdkyně ke zdolávání podobných výzev v těchto typech vozidel, poskytnout jedinečný pohled na dobrodružství a ukázat, jak ho dosáhnout.
Přečíst celý článek
img

Modelová řada Polaris Off Road pro rok 2023 s novými vylepšeními a novými barvami se blíží k dealerům

4. 8. 2022
Divize Polaris Off Road Vehicles představuje svoji modelovou řadu pro rok 2023 s působivým množstvím inovací, vylepšenou kvalitou a novými barvami u modelů RANGER, RZR, General a Sportsman. Polaris se jako vždy snaží co nejlépe vyhovět rozličným nárokům svých zákazníků, pokud jde o styl, vkus a preference, a zároveň pokračuje v rozšiřování své nejnovější nabídky terénních vozidel a také v neustálém vylepšování a optimalizaci svých modelových řad.
Přečíst celý článek
img

Na pomoc všem, kteří se podílejí na uhašení požárů kolem Hřenska.

27. 7. 2022
Na pomoc všem, kteří se podílejí na uhašení požárů kolem Hřenska, jsme poslali naše dva nejpovolanější Rangery. Hasičský speciál Polaris Ranger XP 1000 a Ranger Diesel, který pomůže s přepravou materálu. Oba stroje dorazí na místo ještě dnes dopoledne a budou předány zasahujícím hasičům. Doufáme, že požár se podaří co nejdříve uhasit, a děkujeme všem, kteří pomáhají.
Přečíst celý článek
img

ČTYŘKOLKA POLARIS JE NOVINKOU VE VOZOVÉM PARKU PRAŽSKÉ ZÁCHRANKY

24. 6. 2022
Ve vozovém parku máme nového pracanta – čtyřkolku Polaris Ranger XP 1000 EPS. Pochlubit se může litrovým benzínovým motorem, 68 koňskými silami a maximální rychlostí 90 kilometrů za hodinu. Je nejsilnější ve své třídě. Vyrábí ji americká společnost Polaris. Ptáte se, kdy a kde ji využijeme? Nyní se v parku Stromovka běžecké závody a po některých zdejších cestách by naše současné sanitní vozy těžko projely, čtyřkolka si zde ale hravě poradí a dostane naše zdravotníky k pacientovi.
Přečíst celý článek
img

Michal Adamík se strojem Polaris RZR Pro XP zvítězil také ve druhém závodu sezony seriálu Orlen Super Race!

24. 4. 2022
Polaris Otrokovice opět bodoval! Michal Adamík se strojem Polaris RZR Pro XP zvítězil také ve druhém závodu sezony seriálu Orlen Super Race. Gratulujeme!
Přečíst celý článek
img

Srdečně Vás zveme na Polaris Camp 2022!

17. 3. 2022
Protože víme, že off-roadem žijete stejně, jako my, rádi bychom Vás k zahájení sezóny pozvali na naši zbrusu novou akci Polaris Camp 2022! Staňte se i Vy součástí této události plné prvotřídních strojů, fajn lidí a skvělého jídla, ale i bláta, kamení, prachu a dalších zpestření! Že Vás tato akce zajímá? Nedivíme se! Tak si poznačte následující detaily, které najdete zde: https://www.polariscz.cz/polaris-camp
Přečíst celý článek
img

Speciality do sněhu v podobě Polaris strojů!

5. 3. 2022
Podívejte se na to, co o našich strojích Polaris říká Jakub Rejlek v pořadu Auto moto svět.
Přečíst celý článek
img

Citi zařadila společnost Polaris do svého seznamu v naději, že po zmírnění problémů v dodavatelském řetězci může dojít k prudkému růstu akcií

22. 2. 2022
Podle Citi by společnost Polaris, která vyrábí alternativní vozidla, měla být připravena na růst, jakmile se zmírní problémy v dodavatelském řetězci. Analytik James Hardiman zařadil akcie Polarisu na seznam Citi Focus List a v úterním sdělení klientům uvedl, že Polaris je jeho oblíbenou značkou mezi akciemi pro volný čas a po normalizaci dodavatelského řetězce by měl mít silnou pozici.
Přečíst celý článek
img

Polaris Winter Days 2022

25. 1. 2022
Zveme Vás na testování našich čtyřkolek a sněžných skútrů Polaris Winter Days 2022! Budeme se na Vás těšit v sobotu 29. ledna 2022 ve Ski areálu Kraličák ve Stříbrnicích.
Přečíst celý článek
img

Polaris spolupracuje se hrou Battlefield 2042™

17. 12. 2021
Značka Polaris oznamuje partnerství s nejnovější videohrou Battlefield 2042™ od EA®. Díky této spolupráci, která je první svého druhu, se Polaris stal oficiálním partnerem společnosti EA®. Hráči mohou v rámci hry ovládat čtyřkolku Polaris Sportsman, která je představena ve strhujícím traileru, jenž spojuje virtuální svět hry s jízdou v reálném světě.
Přečíst celý článek
img

Polaris představuje zcela nový a kompletně elektrický model RANGER XP Kinetic

6. 12. 2021
Polaris, světový lídr v oblasti powersportu a off-roadu, využívá potenciál elektrifikace a opět posouvá celý obor vpřed, když představuje očekávaný model RANGER XP Kinetic – netvrdšího pracanta s nejplynulejší jízdou mezi doposud vyráběnými UTV. Ranger XP Kinetic, vybavený elektrickým motorem, který vzešel ze spolupráce společností Polaris a Zero Motorcycles®, zakládá nový standard výkonnosti a produktivity v kategorii UTV, přičemž nabízí nekompromisní schopnosti, bezkonkurenční životnost a kultivované jízdní vlastnosti.
Přečíst celý článek
img

Polaris představuje svoje nejsilnější a nejmodernější Side-By-Side: RZR Pro R a RZR Turbo R

16. 11. 2021
Polaris Off-Road, lídr v oblasti inovací off-roadových vozidel, opět přepisuje dějiny off-roadového průmyslu a pravidla kategorie wide open zcela novými modely RZR Pro R a RZR Turbo R. Tyto dva nové stroje jsou nejvýkonnější, nejsilnější a nejmodernější side-by-side, jaká kdy Polaris vyvinul. Zcela nová rodina RZR nabízí řadu inovací, které vytváří nové standardy kategorie wide open a poskytnou jízdní zážitky daleko za hranicí toho, co nejnáročnější a nejvášnivější off-roadoví jezdci očekávají.
Přečíst celý článek
img

Nové modely čtyřkolek RANGER

8. 10. 2021
Polaris představuje zcela nové modely RANGER pro rok 2022. Po roce, ve kterém se začalo outdoorovým aktivitám věnovat nejvíce spotřebitelů v historii, představuje Polaris své novinky pro rok 2022, a to včetně nových modelů, barevných provedení a modernizací v řadách RANGER, RZR, GENERAL a Sportsman. Vrcholem nabídky pro rok 2022 je zcela nový RANGER SP 570 a RANGER Diesel Deluxe, které posouvají bestseler segmentu užitkových side-by-side vozidel na další úroveň díky inovacím a modernizacím inspirovaným samotnými jezdci.
Přečíst celý článek
img

V horkém křesle - Polaris RZR 1000 XP

5. 10. 2021
Nové RZR má design, který se po dlouhých letech tak trochu odklání od klasiky, na kterou jsme byli zvyklí. Můžou za to hlavně trojúhelníková světla, která hodně změnila kukuč téhle potvory. Celkově RZR působí hodně kompaktně a na rozdíl třeba od Can-amu celkem subtilně. Vypadá celkem vysoké a krátké. Ale nenechte se zmást, tahle věc je pořád stejně ostrá, jako jsme byli zvyklí.
Přečíst celý článek
img

Modelová řada čtyřkolek 2022 je plná inovací inspirovaných jezdci

11. 8. 2021
Polaris rozšiřuje off-roadové možnosti novými a vylepšenými stroji napříč celou modelovou řadou pro rok 2022 Vybrané modely budou dostupné v Evropě, na Středním Východě a v Africe v druhé polovině tohoto roku.
Přečíst celý článek
img

10. 8. 2021
Polaris rozšiřuje off-roadové možnosti novými a vylepšenými stroji napříč celou modelovou řadou pro rok 2022!
Přečíst celý článek
img

Polaris Sportsman XP 1000 S: American power!

3. 7. 2021
Tohle je opravdu pořádná mašina pro velký kluky. Polaris dokonce tvrdí, že jejich XP 1000 S je největší čtyřkolka na trhu. Když budete vzorně porovnávat tabulky, možná to dokážete rozporovat, každopádně za svoje peníze určitě nějaké to nej dostanete.
Přečíst celý článek
img

Elektrifikace se nevyhýbá ani těm nejvíce terénním vozidlům. Důkazem je výrobce bugin Polaris

27. 6. 2021
Polaris míří na český a evropský trh s několika novinkami. V roce 2021 se například dočkáme nové buginy RZR Trail S 1000, čtyřkolky Sportsman 570 nebo zcela nové elektrifikované UTV čtyřkolky Ranger.
Přečíst celý článek
img

Virtuální motosalon: Polaris, Indian

19. 5. 2021
Pepa Sršeň prozkoumal letošní motocyklové novinky a podrobně je představil divákům. V dnešním díle nahlédl rovnou do několika do showroomů. Navštívil například prodejny značek Indian, Aprilia, Moto Guzzi, Vespa, Piaggio a Polaris.
Přečíst celý článek
img

POLARIS VYHLAŠUJE MOROCCO CHALLENGE 2021

6. 5. 2021
Distributor značky Polaris v Maroku, společnost YMF Extreme Motors, ve spolupráci se známým organizátorem rallye závodů v Maroku, agenturou Carta Rallye, oznámil pro letošek uspořádání nového závodu side-by-side vozidel Polaris; 2021 Polaris Challenge Morocco.
Přečíst celý článek
img

Polaris Sportsman 570 EPS: Nejprodávanější čtyřkolka světa v novém

19. 4. 2021
To jsme si nevymysleli, takhle to Polaris říká: Sportsman 570 je ta nejprodávanější 4x4 s automatem všech dob. A pro rok 2021 byl ještě trochu vylepšen. Jak se na něm jezdí?
Přečíst celý článek
img

Zraněného muže z lesa vyvezli hasiči

26. 3. 2021
Dramatický zásah zažili ve čtvrtek odpoledne dobrovolní hasiči z obce Chvalčov na Kroměřížsku, kteří byli vysláni do lesa k záchraně zraněného muže. Hasiči na místo vyjeli čtyřkolkou Polaris, neboť se zraněný nacházel ve špatně dostupném a promáčeném terénu. Hasiči se tak se čyřkolkou brodili několik set metrů bahnem ke zraněnému
Přečíst celý článek
img

Polaris RZR Trail S 1000 Premium přijíždí s novinkami pro modelový rok 2021

18. 1. 2021
RZR Trail S je vybaven výkonným dvouválcovým motorem ProStar o objemu 999 cm³ s rozvodem DOHC a váží pouhých 651 kilogramů. Tento vynikající poměr výkonu a hmotnosti doplňuje všestrannost v terénu, kterou stroji dává úzký 60palcový rozchod kol.
Přečíst celý článek
img

Lukáš Dittrich z AUTOBIBLE píše novou kapitolu automobilového "písma svatého"

26. 8. 2019
"V terénu si Ranger počíná naprosto suverénně a rozhodně se nebojí ani hluboké vody. Polaris Ranger je základní přerostlou čtyřkolkou v nabídce této americké značky a také jako jediný pořád plní svůj původní účel. Je to především pracovní nástroj. Polaris nabízí také modely zaměřené více na zábavu...."
Přečíst celý článek
img

NOVINÁŘ PAVEL SRP SI ZAŘÁDIL NA CELOSVĚTOVĚ NEJPRODÁVANĚJŠÍ ČTYŘKOLCE - SPORTSMAN 570 EPS

9. 6. 2019
Jde o 318 kg vážící čtyřkolku, která má výkon 44 koní. Mých 80 kilogramů pro ní vlastně nic neznamená a po přidání plynu (palcem pravé ruky pod pravým madlem řídítka) přichází hodně rychlý odpich. Skákat s touhle čtyřkolkou je ještě jednodušší než s Generalem a Rangerem. I když jsem byl celý od bahna a od prachu, bylo mi to úplně jedno. Za volantem i za řídítky Polarisů jsem si to totiž opravdu užil.
Přečíst celý článek
img

ELEKTRICKÝ RANGER PŘESVĚDČIL ŽURNALISTU JIRKU PAROUBKA Z F-DRIVE

7. 6. 2019
Ranger EV je dokonalým kompromisem mezi užitkovostí a zábavou. Je určený pro 2 osoby. Nabízí inteligentní systém True AWD, který automaticky zapne náhon všech čtyř kol, když potřebujete více trakce na předních kolech, a vrátí se zpět do režimu 2WD, když už pohon předních kol není potřeba. Není vyloženě vozítko na trať, ale do náročného terénu nebo k pracovnímu využití. V porovnání s konkurencí z východu je ovšem Ranger EV o pořádný skok napřed díky dlouholetým zkušenostem výrobce, a to jak zpracováním, tak jízdními vlastnostmi.
Přečíst celý článek
img

DŘÍČ DO TERÉNU A CO NA NĚJ ŘÍKÁ MILOVNÍK DRIFTŮ NOVINÁŘ JAN ČERVEKA

26. 4. 2019
„Vykácený les a mezi pařezy příkrá cesta. Vytrhané kořeny, kameny a mokro. Když jsem se pokoušel vyšplhat nahoru k fotografům, vzdal jsem to a obešel to lesem. Nechtěl jsem totiž překážet ostatním, kteří tady stejně jako já testovali novou pracovní čtyřkolku Polaris Ranger Diesel…“
Přečíst celý článek
img

POLARIS RANGER DIESEL – NEJVÝKONNĚŠÍ NAFŤÁK V KATEGORII UTV

16. 4. 2019
Nový RANGER Diesel je zkonstruován tak, aby splňoval ty nejvyšší standardy. Zcela nový tříválcový vznětový motor Kubota je nejvýkonnějším motorem ve své třídě. Nový motor nabízí konzistentnější výkon a lepší rozdělení točivého momentu pro hladší jízdu. Společně s více než 200 hodinami mezi servisními kontrolami, delší životností filtru a nižší spotřebou paliva, přispívá motor ke snížení nákladů na provoz.
Přečíst celý článek
img

Polaris PRO-RMK: 190 koní/190 kilo na sněhu

17. 2. 2019
Koňská síla na kilo hmotnosti - to je etalon pro všechny stroje, které se chtějí honosit přívlastkem "supersportovní". Drtivá většina dvoustopé techniky si o tomhle poměru může nechat pouze zdát, z té jednostopé jí dosahují pouze nejnadupanější superbiky. Dovedete si však představit, že existuje stroj, který brutálních sto devadesát koní poskytuje ve dvoutaktním balení?
Přečíst celý článek
img

POLARISY NA PÁSECH A SNĚŽNÝ SKÚTR TITAN TESTOVÁNY KOVANÝMI BIKERY

8. 2. 2019
Polaris nabízí spoustu rozličných off-road modelů od těch s volanty až po ta s řídítky. My jsme se v Krkonoších posadili za dvojici z nich. Tou první byla čtyřkolka Polaris SPORTSMAN XP 1000, která byla vybavena sněžnými pásy z originálního příslušenství, a tím druhým byl nejoblíbenější „pracovní“ sněžný skútr TITAN ADVENTURE 155. Vyzkoušeli jsme ale také jízdu v Polaris General 1000 EPS se sněžnými pásy.
Přečíst celý článek
img

Za volantem: Polaris General – Projede úplně všude

26. 8. 2018
Projede úplně všude skutečně nemyslíme jako nadsázku. Nakonec i původní označení kategorie čtyřkolek, ATV, neboli All Terrain Vehicle, napovídá mnohé. Americká firma Polaris existuje už od roku 1954, kdy začala vyrábět sněžné skútry. Jejich čtyřkolky se později staly legendárními.
Přečíst celý článek
img

Quad, časopis o čtyřkolkách – testování D. Pejzl

30. 11. -0001
Číslo 04/2018 – testování Sportsman XP 1000 a Číslo 01/2018 – testování Ranger XP 1000
Přečíst celý článek